Mevlüt BARAN

Yönetim Kurulu Başkanı

“Tecrübemizden güç alıyor, günümüz teknolojisi ile üretiyoruz.”

Sektörümüzde 30 yıllı aşan tecrübemiz var. Bu 30 yılda ne değerlerimizi unuttuk nede sorumluluklarımızı. Birçok ürün ve müşteri deneyimi yaşadık. Bu deneyimler sonucu sektörümüzün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda üretimler gerçekleştirdik.

En iyiyi elde etmek için en iyisini kullanmanız gerekir. Bizde Hedefsan ailesi olarak, üretim bandımızda daima güncel teknolojiyi ve bu teknolojileri kullanacak alanında uzman ekipler ile çalıştık. Geçmişten aldığımız gücü günümüz teknolojisi ile birleştirdik. Bu iki etmende bizi sektörüne örnek ürünler üreten ve müşterilerine en doğru çözümler sunan marka konumuna getirdi.

Saliha BARAN

CEO

“Doğru strateji, başarıyı getirir”

             İlkleri başaran bir markaysanız, sizden beklenen daima yüksektir. Eğer satış öncesi aldığınız sorumlulukları satış sonrasına da yansıtabilirseniz, kullanıcılarınızın daimi çözüm ortağı olursunuz. Müşteri memnuniyetini sadece kaliteniz ile yakalayamazsınız. Kuracağınız iletişim, üretim ve teslimat planları ve satış sonrası vereceğiniz hizmet süreçlerinizde merkez noktanız memnuniyet ise tercih edilmek için haklı sebepleriniz vardır demektir.

Hedefsan ailesi olarak, atacağımız her adımda önce kullanıcılarımızı düşünüyoruz. Ürettiğimiz teknolojilerde, insan hayatını kolaylaştıracak özellikler sunuyoruz. 30 yılı aşkın yolculuğumuzda daima birlikte yükselmeyi merkez noktamıza aldık. Sunduğumuz yenilikler ile sektörümüzün öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tayyip BARAN

Genel Müdür

“Hedefsan olarak değer yaratıyoruz”

            Felsefemiz, insan ve güven olgularını birbirine bağlamak. Amacımız, kullanıcılarımızı anlamak ve sayısız yenilikler ile çözüm dolu bir deneyim sunmaktır. Yeni teknolojileri keşfetmeye, daha fazla çözüm arayan ve daha iyi bir ürün deneyimi yaşamak isteyen ve bu konuda duyarlılık gösteren kullanıcılara ulaşmaya çalışıyoruz.

Marka imajımızı sürekli geliştirdik. İlham alınarak geliştirdiğimiz teknolojimizi ve ilham veren ürünlerimiz ile ilham alan ve ilham veren marka olarak iletişim kurduk. Hedefsan ailesine özgün olan temel felsefemizi modern çağda geliştirmeye devam edeceğiz.

Teknolojimizden Haberdar Ol